امروز: دوشنبه 28 مرداد 1398

اخبار مهم روز
عید ولایت مبارک (دوشنبه, 28 مرداد 1398 23:15)
عید سعید قربان مبارک (یکشنبه, 20 مرداد 1398 05:42)

پیام تبریک عبدالله عامری به مناسبت دهمین سالروز تاسیس مهتاب سیر

  • سه شنبه, 21 خرداد 1398
پیام تبریک عبدالله عامری به مناسبت دهمین سالروز تاسیس مهتاب سیر پیام تبریک عبدالله عامری به مناسبت دهمین سالروز تاسیس مهتاب سیر پیام تبریک عبدالله عامری به مناسبت دهمین سالروز تاسیس مهتاب سیر
به مناسبت دهمین سالروز تاسیس شرکت مهتاب سیر جم، عبدالله عامری مدیر عامل این شرکت طی پیامی از خانواده بزرگ مهتاب تشکر کرد.متن پیام عبدالله عامری بدین شرح است:

 

پروردگار را شاکرم که ما را مورد لطف و عنایت خویش قرار داد تا با خدمت به مردم بزرگ ایران و سهامداران شرکت مهتاب سیر جم، بیش از پیش عرصه خدمت رسانی را پرنگ ببینیم.

21 خرداد ماه 1398 دهمین سالروز تاسیس شرکت مهتاب سیر جم را خدمت خانواده بزرگ مهتاب تبریک و تهنیت عرض می کنم. جا دارد از موسسان شرکت مهتاب سیر جم آقایان سید حسن موسوی نژاد، احمد خدایی و محمد سعید نژاد به نیکی یاد کنم.

همچنین شرکت به داشتن کارکنانی که در کمال صداقت و درستکاری و به منظور تحقق اهداف و اعتلای شرکت از هیچ کوششی دریغ نمی کنند؛ به خود می بالد. در نتیجه اینجانب مراتب قدردانی و سپاس خود را خدمت همه همکاران محترم ابراز داشته و سعادت و کامیابی و سلامتی را از خداوند متعال آرزومندم.

با توجه به این که امسال سال بازسازی واگن ها برای شرکت مهتاب سیر جم است، مهمترین دغدغه ما تورم لجام گسیخته به خصوص در حوزه خرید خارجی است. به عنوان مثال از خرداد سال گذشته تا اردیبهشت ماه امسال قیمت چرخ 533 درصد افزایش داشته است. در نتیجه همه فعالان حوزه ریلی از دولت و مجلس انتظار دارند تا دست حمایت و توجه خود را از این صنعت بر ندارند. این صنعت بسیار آسیب پذیر است و اگر توجه مسئولان نباشد بسیاری از واگن های مسافری متوقف خواهند شد. پس امیدواریم هر چه سریع تر این بخش بتواند از یارانه و حمایت های دولت بهره بگیرد در غیر این صورت به تدریج شاهد مرگ حمل و نقل ریلی خواهیم بود که بسیار درد آور خواهد بود.

 

پایان پیام/

 

187 بازدید
رای دادن به این مورد
(3 رای)
منتشر شده در اخبار داخلی
کد خبر: 426

حالت های رنگی