امروز: جمعه 29 شهریور 1398

آغاز پیش‌فروش بلیت قطارهای مهتاب به مناسبت عید فطر

  • شنبه, 28 ارديبهشت 1398
آغاز پیش‌فروش بلیت قطارهای مهتاب به مناسبت عید فطر آغاز پیش‌فروش بلیت قطارهای مهتاب به مناسبت عید فطر آغاز پیش‌فروش بلیت قطارهای مهتاب به مناسبت عید فطر
از ساعت ده صبح امروز، پیش‌فروش بلیت قطارهای شرکت مهتاب سیر جم به مناسبت عید سعید فطر آغاز می شود.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مهتاب سیر جم، این پیش فروش برای بازه زمانی ۱۱تا ۳۱خرداد ماه ۹۸، از طریق اینترنت و مراکز مجاز فروش به صورت هم‌زمان آغاز می‌شود.

هموطنان گرامي می توانند با برنامه‌ريزي مناسب و توزيع زمان سفرهای خود برای تهیه بلیت از طریق مراجعه حضوری به نمايندگي‌هاي مجاز فروش بليت قطار در سراسر كشور و یا مراجعه به سایت سفیر ریل آسیا به آدرس safirrail.ir بلیت مورد نیاز خود را خریداری کنند.

مسافران گرامی به هنگام خريد حضوری بليت قطارهاي مسافري مهتاب سیر، به منظور لزوم درج كد ملي و تاريخ تولد خود در برگه‌هاي بليت، حتما كارت ملي خود را به همراه داشته باشند و بعد از دريافت بليت، مندرجات آن را با درخواست اریه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغايرت، موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند. بليت‌هاي غيرهمنام با کارت ملی مسافر و يا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان اين‌گونه بليت‌ها، مسافر بدون بليت تلقي شده و از سوار شدن آن ها به قطار جلوگيري به عمل خواهد آمد.

همچنین شرکت مهتاب سیر جم با تلفن گویای 88481034-021 و شماره پيامك 1000123456-021 آماده دريافت نظرها، انتقادات و پيشنهادهاي متقاضيان خريد بليت و سفر با قطارهاي اين شركت است.

 

پایان خبر/

 

270 بازدید
رای دادن به این مورد
(1 رای)
منتشر شده در اخبار داخلی
کد خبر: 420

حالت های رنگی