امروز: شنبه 27 مهر 1398

بازدید مدیرعامل هلدینگ توسعه ترابر ایرانیان از مجتمع شهید کلاهدوز

  • یکشنبه, 12 اسفند 1397
بازدید مدیرعامل هلدینگ توسعه ترابر ایرانیان از مجتمع شهید کلاهدوز بازدید مدیرعامل هلدینگ توسعه ترابر ایرانیان از مجتمع شهید کلاهدوز بازدید مدیرعامل هلدینگ توسعه ترابر ایرانیان از مجتمع شهید کلاهدوز
مدیر عامل گروه توسعه ترابر ایرانیان و مدیرعامل شرکت مهتاب سیر جم از کارگاه تعمیراتی ریل پرداز سیستم "مجتمع شهید کلاهدوز" بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مهتاب سیر جم، در این بازدید علی عسگر الهیارنژاد و عبدالله عامری علاوه بر بازدید از واگن های در دست تعمیر شرکت مهتاب سیر جم؛ با امکانات و توانمندی های شرکت ریل پرداز سیستم آشنا شدند.

علی عسگر الهیارنژاد در خصوص اهمیت بازسازی ناوگان مسافری با توجه به قیمت بالای ناوگان نو  گفت: بازسازی در ایران معقوله ای گنگ است اما این مهم فواید بسیاری دارد.

مدیر عامل گروه توسعه ترابرا ایرانیان با اشاره به این موضوع که چشم ما به سمت غرب زیاد متمایل شده است گفت: نباید این گونه باشد و افزود: با بازسازی علاوه بر این که دستمان را کمتر به سمت بیگانگان دراز می کنیم برای کشور ارزش افزوده ایجاد می شود.

 وی گفت: به نظرم بازسازی امکانات موجود، عمر انقلابی دادن به آن ها است.

در ادامه عبدالله عامری، هنگام بازدید از ناوگان در دست تعمیر شرکت مهتاب سیر جم توضیحات و اطلاعات کاملی به الهیارنژاد ارایه کردند و گفتند با این بازسازی ها به عمر این ناوگان 15 سال افزوده خواهد شد.

 پیش فروش بلیت قطار

 

پیش فروش بلیت قطار

 

پیش فروش بلیت قطار

 

پیش فروش بلیت قطار

 

پیش فروش بلیت قطار

 

پیش فروش بلیت قطار

 

پیش فروش بلیت قطار

 

پیش فروش بلیت قطار

پایان خبر/

 

427 بازدید
رای دادن به این مورد
(1 رای)
منتشر شده در اخبار داخلی
کد خبر: 399

حالت های رنگی