امروز: چهارشنب 26 تیر 1398

پیام تبریک به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

  • پنج شنبه, 11 بهمن 1397
پیام تبریک به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیام تبریک به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیام تبریک به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروز شکوهمند انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر، سرآغاز تجلی فصلی دیگر از افتخار، عزت و سربلندی ملتی است که نشان داده‌اند همواره با استقامت می‌توان در برابر زیاده‌ خواهی‌های دشمنان اسلام و انقلاب ایستادگی کرد؛ روندی که نمود بارز آن را در دستاورد توافق هسته‌ای پس از سال‌ها تهدید و تحریم ناعادلانه، مشاهده شد.

 

انقلاب اسلامی ایران که با مشت‌های گره کرده و گام‌های استوار به ثمر رسید "انفجار نوری بود" که تلالو آن امروز مرزهای جغرافیایی را در نوردیده و در سرزمین‌های اسلامی موجب بیداری اسلامی شده است.

12 بهمن 57؛ نوید بخش طلوع فجری بود که یادآور بی‌نظیرترین استقبال تاریخ است؛ استقبالی که به برکت قیام الهی در 22 بهمن، ارمغان‌آور "استقلال، آزادی،جمهوری اسلامی" شد. این انقلاب شکوهمند تنها یک رخداد تاریخی نیست؛ بلکه یک حادثه ریشه دار فرهنگی-عقیدتی است و هر سال که می‌گذرد تلاش دشمنان برای منزوی کردن آن، افزون‌تر می‌شود غافل از این که مضمون و محتوای عاشورا، منزوی شدنی نیست.
انقلاب اسلامی در عصری به بار نشست که فرهنگ "استعمار " و "استکبار" برتمام جهان سایه افکنده بود و امام خمینی ( ره ) با الگوگیری از روش و منش پیامبر و انبیاء این انقلاب را به ثمر رساند.
آن چه انقلاب اسلامی ایران را از همه این انقلاب ها متمایز می‌کند، نقش والای" ولایت فقیه و رهبری" است که از اهداف و آرمان های انقلاب با روشنگری، درایت و بصیرت صیانت کرد و راهنمای مردم در طی مسیر آرمانی انقلاب است و امروز به برکت هدایت‌های داهیانه مقام معظم رهبری، انقلاب اسلامی و حقیقت "بیداری اسلامی" در سراسر جهان به عنوان نهضتی امید بخش در جریان و حرکت است.
هدایت های رهبر معظم انقلاب، ایران را به امن ترین کشور خاورمیانه تبدیل کرده در حالی دیگر کشورها بارها دچار تحولات سیاسی شدید شدند.
بی‌تردید 22 بهمن ماه امسال حضور مردم باردیگر حماسه‌ای زرین از افتخار را بر دیوان تاریخ این مرز و بوم حک خواهد کرد و موجی خروشان در جای جای ایران اسلامی، روان خواهد شد.

شرکت مهتاب سیر جم ضمن تبریک فرارسیدن دهه فجر، توفیق روزافزون خدمتگزارن انقلاب اسلامی و سرافرازی ملت بزرگوار ایران را از درگاه ایزدمنان خواستار است و این دهه شکوهمند را به ملت سرافراز و همکاران گرامی تبریک می گوید.

 

751 بازدید
رای دادن به این مورد
(3 رای)
منتشر شده در اخبار داخلی
کد خبر: 392

حالت های رنگی