امروز: جمعه 30 فروردين 1398

برنامه حرکت قطارهاي اربعين شرکت مهتاب سیر جم

  • یکشنبه, 22 مهر 1397
برنامه حرکت قطارهاي اربعين شرکت مهتاب سیر جم برنامه حرکت قطارهاي اربعين شرکت مهتاب سیر جم برنامه حرکت قطارهاي اربعين شرکت مهتاب سیر جم
فروش بليت قطارهاي شرکت مهتاب سیر جم به مناسبت اربعین حسینی از ساعت 10 صبح روز دوشنبه 23 مهر ماه آغاز مي‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مهتاب سیر جم: براي جابه‌جايي زائران اربعين حسيني از تاريخ‌26 مهرماه 1397 تا 11 آبان ماه شرکت مهتاب سیر جم اقدام به فروش بلیت قطار مسافری از مشهد و تهران به خرمشهر (شلمچه) می کند.

شرکت مهتاب سیر جم با توجه به حضور پرشور عاشقان حسینی قطار فوق العاده تهران به خرمشهر را پیش بینی کرده است. این قطار فوق العاده از تاریخ 29 مهر ماه تا 11 آبان ماه به جابه جایی مسافران در این مسیر می پردازد. همچنین قطار مشهد به خرمشهر از تاریخ 26 مهرماه تا تاریخ 11 آبان به ارایه خدمات می پردازد.

با توجه به ظرفيت ايجاد شده، هموطنان گرامي می توانند با برنامه‌ريزي مناسب و توزيع زمان سفرهای خود برای تهیه بلیت از طریق مراجعه حضوری به نمايندگي‌هاي مجاز فروش بليت قطار در سراسر كشور و یا مراجعه به سایت سفیر ریل آسیا به آدرس safirrail.ir بلیت مورد نیاز خود را خریداری کنند.

هموطنان گرامي براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص بلیت گروهی قطارهاي شرکت مهتاب سیر جم یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن49- 88481041-021 داخلی 103 تماس حاصل کنند.

 

پایان خبر/

 

369 بازدید
رای دادن به این مورد
(1 رای)
منتشر شده در اخبار داخلی
کد خبر: 364

حالت های رنگی