امروز: یکشنبه 27 آبان 1397

پیش فروش بلیت قطارهای مسافری آبان ماه مهتاب

  • شنبه, 21 مهر 1397
پیش فروش بلیت قطارهای مسافری آبان ماه مهتاب پیش فروش بلیت قطارهای مسافری آبان ماه مهتاب پیش فروش بلیت قطارهای مسافری آبان ماه مهتاب
پیش فروش بلیت قطارهای مسافری شرکت مهتاب سیر جم از تاریخ  ۹۷/۰۸/۰۱ لغایت ۹۷/۰۸/۳۰ ساعت ۱۰ صبح  روز شنبه ۹۷/۰۷/۲۱ از طریق آژانس ها و اینترنتی آغاز شد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت مهتاب سیر جم، این پیش فروش به منظور رفاه حال هم وطنان عزیز به دو شیوه اینترنتی و حضوري انجام می گیرد. 

با توجه به ظرفيت ايجاد شده، هموطنان گرامي می توانند با برنامه‌ريزي مناسب و توزيع زمان سفرهای خود برای تهیه بلیت از طریق مراجعه حضوری به نمايندگي‌هاي مجاز فروش بليت قطار در سراسر كشور و یا مراجعه به سایت سفیر ریل آسیا به آدرس safirrail.ir بلیت مورد نیاز خود را خریداری کنند.

مسافران گرامی به هنگام خريد حضوری بليت قطارهاي مسافري مهتاب سیر، به منظور لزوم درج كد ملي و تاريخ تولد خود در برگه‌هاي بليت، حتما كارت ملي خود را به همراه داشته باشند و بعد از دريافت بليت، مندرجات آن را با درخواست اریه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغايرت، موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند. بليت‌هاي غيرهمنام با کارت ملی مسافر و يا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان اين‌گونه بليت‌ها، مسافر بدون بليت تلقي شده و از سوار شدن آن ها به قطار جلوگيري به عمل خواهد آمد.

 

هموطنان گرامي براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص بلیت گروهی قطارهاي شرکت مهتاب سیر جم با شماره تلفن49- 88481041-021 داخلی 103 تماس حاصل کنند.

همچنین شرکت مهتاب سیر جم با تلفن گویای 88481034-021 و شماره پيامك 1000123456-021 آماده دريافت نظرها، انتقادات و پيشنهادهاي متقاضيان خريد بليت و سفر با قطارهاي اين شركت است.

 

پایان خبر/

 

150 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار داخلی
کد خبر: 363

حالت های رنگی