امروز: پنج شنبه 03 بهمن 1398

پیش فروش بلیت قطارهای مسافری مهتاب از ۱۱ تا ۳۰ مهرماه آغاز شد

  • سه شنبه, 26 شهریور 1398
پیش فروش بلیت قطارهای مسافری مهتاب از ۱۱ تا ۳۰ مهرماه آغاز شد پیش فروش بلیت قطارهای مسافری مهتاب از ۱۱ تا ۳۰ مهرماه آغاز شد پیش فروش بلیت قطارهای مسافری مهتاب از ۱۱ تا ۳۰ مهرماه آغاز شد
پیش فروش بلیت  قطارهای مسافری شرکت مهتاب برای بازه زمانی ۹۸/۰۷/۱۱ تا ۹۸/۰۷/۳۰ ، آغاز شده است.

هموطنان گرامي می توانند با برنامه‌ريزي مناسب و توزيع زمان سفرهای خود برای تهیه بلیت از طریق مراجعه حضوری به نمايندگي‌هاي مجاز فروش بليت قطار در سراسر كشور و یا مراجعه به سایت سفیر ریل آسیا به آدرس safirrail.ir بلیت مورد نیاز خود را خریداری کنند.

مسافران عزیز به هنگام خريد حضوری بليت قطارهاي مسافري مهتاب سیر، به منظور لزوم درج كد ملي و تاريخ تولد خود در برگه‌هاي بليت، حتما كارت ملي خود را به همراه داشته باشند و بعد از دريافت بليت، مندرجات آن را با درخواست اریه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغايرت، موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند. بليت‌هاي غيرهمنام با کارت ملی مسافر و يا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان اين‌گونه بليت‌ها، مسافر بدون بليت تلقي شده و از سوار شدن آن ها به قطار جلوگيري به عمل خواهد آمد.

همچنین شرکت مهتاب سیر جم با تلفن گویای 88481034-021 و شماره پيامك 1000123456-021 آماده دريافت نظرها، انتقادات و پيشنهادهاي متقاضيان خريد بليت و سفر با قطارهاي اين شركت است.

 

پایان خبر/

348 بازدید
رای دادن به این مورد
(4 رای)
منتشر شده در تازه های 98
کد خبر: 454

حالت های رنگی