امروز: پنج شنبه 03 بهمن 1398

آغاز پیش فروش قطارهای مهتاب برای نیمه دوم تابستان

  • چهارشنبه, 02 مرداد 1398
پیش فروش بلیت قطارهای مسافری مهتاب آغاز شد پیش فروش بلیت قطارهای مسافری مهتاب آغاز شد پیش فروش بلیت قطارهای مسافری مهتاب آغاز شد
پیش فروش بلیت قطارهای مسافری شرکت مهتاب سیر جم حد فاصل ۹۸/۵/۱۶ لغایت ۹۸/۷/۱۰ چهارشنبه دوم مردادماه آغاز شد.به گزارش روابط عمومی شرکت مهتاب سیر جم، پیش فروش از ساعت ۷ صبح امروز به صورت اینترنتی و از ساعت۱۰ صبح از طریق مراکز مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور انجام خواهد شد.

 

با توجه به ظرفيت ايجاد شده، هموطنان گرامي می توانند با برنامه‌ريزي مناسب و توزيع زمان سفرهای خود برای تهیه بلیت از طریق مراجعه حضوری به نمايندگي‌هاي مجاز فروش بليت قطار در سراسر كشور و یا مراجعه به سایت سفیر ریل آسیا به آدرس safirrail.ir بلیت مورد نیاز خود را خریداری کنند.

 

مسافران گرامی به هنگام خريد حضوری بليت قطارهاي مسافري مهتاب سیر، به منظور لزوم درج كد ملي و تاريخ تولد خود در برگه‌هاي بليت، حتما كارت ملي خود را به همراه داشته باشند و بعد از دريافت بليت، مندرجات آن را با درخواست ارایه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغايرت، موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند. بليت‌هاي غيرهمنام با کارت ملی مسافر و يا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان اين‌گونه بليت‌ها، مسافر بدون بليت تلقي شده و از سوار شدن آن ها به قطار جلوگيري به عمل خواهد آمد.

 

هموطنان گرامي براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص بلیت گروهی قطارهاي شرکت مهتاب سیر جم با شماره تلفن49- 88481041-021 داخلی 103 تماس حاصل کنند.

 

پایان خبر/

 

240 بازدید
رای دادن به این مورد
(1 رای)
منتشر شده در تازه های 98
کد خبر: 437

حالت های رنگی