امروز: جمعه 29 شهریور 1398

پیش فروش بليت قطار مهتاب براي نيمه اول تابستان آغاز شد

  • یکشنبه, 19 خرداد 1398
پیش فروش بليت قطار مهتاب براي نيمه اول تابستان آغاز شد پیش فروش بليت قطار مهتاب براي نيمه اول تابستان آغاز شد پیش فروش بليت قطار مهتاب براي نيمه اول تابستان آغاز شد
پیش فروش بليت قطارهاي مسافری شرکت مهتاب سیر جم براي حدفاصل تاريخ‌هاي اول تير ماه 1398 تا تاریخ 15 مرداد ماه 1398، از روز يکشنبه 19 خرداد ماه به صورت اينترنتي آغاز شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مهتاب سیر جم، مطابق برنامه‌ريزي انجام شده، آغاز این پیش فروش از ساعت 8 صبح به صورت اینترنتی و از ساعت ده صبح همان روز از طريق دفاتر فروش و به صورت حضوري صورت خواهد گرفت.

 

با توجه به ظرفيت ايجاد شده، هموطنان گرامي می توانند با برنامه‌ريزي مناسب و توزيع زمان سفرهای خود برای تهیه بلیت از طریق مراجعه حضوری به نمايندگي‌هاي مجاز فروش بليت قطار در سراسر كشور و یا مراجعه به سایت سفیر ریل آسیا به آدرس safirrail.ir بلیت مورد نیاز خود را خریداری کنند.

 

مسافران گرامی به هنگام خريد حضوری بليت قطارهاي مسافري مهتاب سیر، به منظور لزوم درج كد ملي و تاريخ تولد خود در برگه‌هاي بليت، حتما كارت ملي خود را به همراه داشته باشند و بعد از دريافت بليت، مندرجات آن را با درخواست اریه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغايرت، موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند. بليت‌هاي غيرهمنام با کارت ملی مسافر و يا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان اين‌گونه بليت‌ها، مسافر بدون بليت تلقي شده و از سوار شدن آن ها به قطار جلوگيري به عمل خواهد آمد.

 

هموطنان گرامي براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص بلیت گروهی قطارهاي شرکت مهتاب سیر جم با شماره تلفن49- 88481041-021 داخلی 103 تماس حاصل کنند.

 

پایان خبر/

 

136 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در تازه های 98
کد خبر: 423

حالت های رنگی