امروز: دوشنبه 28 مرداد 1398

اخبار مهم روز
عید ولایت مبارک (دوشنبه, 28 مرداد 1398 23:15)
عید سعید قربان مبارک (یکشنبه, 20 مرداد 1398 05:42)

بازدید مدیریت مهتاب سیر از مجتمع شهید کلاهدوز+گزارش تصویری

  • دوشنبه, 03 دی 1397
بازدید مدیریت مهتاب سیر از کارگاه تعمیراتی ریل پرداز سیستم+گزارش تصویری بازدید مدیریت مهتاب سیر از کارگاه تعمیراتی ریل پرداز سیستم+گزارش تصویری بازدید مدیریت مهتاب سیر از کارگاه تعمیراتی ریل پرداز سیستم+گزارش تصویری
صبح امروز عبدالله عامری، مدیریت شرکت مهتاب سیر جم از کارگاه تعمیراتی ریل پرداز سیستم "مجتمع شهید کلاهدوز" بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مهتاب سیر جم، با توجه به نگاه ویژه شرکت مهتاب به تعمیر و نگهداری واگن های مسافری، تعداد ده دستگاه واگن مسافری جهت بازسازی در برنامه سه ماه مانده به پایان سال به کارگاه تعمیراتی ریل پرداز سیستم منتقل شده است و قرار است تا قبل از نوروز 1398  هشت دستگاه از این واگن ها آماده سیر شوند. همچنین حدود 40 دستگاه واگن جهت تعمیرات سالیانه و تعدادی واگن جهت رنگ آمیزی و لکه گیری در برنامه قرار دارد.

تعمیر، نگهداری و بازسازی واگن‌های مسافری یکی از اصول جدایی‌ناپذیری است که در حمل ‌و نقل ریلی از اهمیت خاصی بر خوردار است. با وجود نوسانات نرخ ارز و افزایش تورم در کشور اما تعمیر و نگهداری ناوگان شرکت مهتاب سیر با جدیت و حساسیت بیشتر انجام می گیرد و با این که تامین قطعات روز به روز با مشکلات بیشتری مواجه و هزینه ها چند برابر شده است، اما تلاش می شود خللی به این مهم وارد نشده و این موضوع مرهون تلاش تمامی همکاران فنی، تعمیر و نگهداری، مدیرعامل شرکت و سرمایه گذاران هلدینگ است که با تلاش شبانه روزی خود سعی در ارایه بهتر خدمات به مسافران و هموطنان عزیز دارند.

 پیش فروش بلیت قطاز

 

پیش فروش بلیت قطاز

 

پیش فروش بلیت قطاز

 

پیش فروش بلیت قطاز

 

پیش فروش بلیت قطاز

 

پیش فروش بلیت قطاز

پایان خبر/

 

483 بازدید
رای دادن به این مورد
(4 رای)
منتشر شده در تازه های 98
کد خبر: 386

حالت های رنگی