امروز: جمعه 02 فروردين 1398

استقبال گسترده از طرح فروش بهاري قطارهاي مهتاب سیر

  • یکشنبه, 26 فروردين 1397
استقبال گسترده از طرح فروش بهاري قطارهاي مهتاب سیر استقبال گسترده از طرح فروش بهاري قطارهاي مهتاب سیر استقبال گسترده از طرح فروش بهاري قطارهاي مهتاب سیر
شرکت مهتاب سیر جم برای فروش بليت های بهاری خود که  از تاريخ16 فروردين 97 آغاز شده است و تا 31 خرداد ماه1397 ادامه دارد، در ایام خاص تخفیف های ویژه؛ تا 45 درصد در نظر گرفته است.

به گزارش روابط عمومي شرکت مهتاب سیر جم، این شرکت قصد دارد برای جذب هر چه بیشتر مسافران برای سفر با قطار، که مزیت های زیادی از جمله دوست دار محیط زیست، کاهش مصرف سوخت، ایمنی و کاهش تصادفات جاده را به همراه دارد؛ در فصل بهار تسهیلات مناسبی ارایه دهد که نسبت به سال های گذشته کم سابقه بوده است و موجب استقبال گسترده مسافران شده است.

این طرح به منظور رفاه حال هم وطنان عزیز به دو شیوه اینترنتی و حضوري انجام می گیرد در نتیجه برای تهیه بلیت از طریق مراجعه حضوری به نمايندگيهاي مجاز فروش بليت قطار در سراسر كشور و یا مراجعه به سایت سفیر ریل آسیا به آدرس safirrail.ir بلیت مورد نیاز خود را خریداری کنند.

براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص بلیت گروهی قطارهاي شرکت مهتاب سیر جم با شماره تلفن49- 88481041-021 داخلی 103 یا 130 تماس گرفته و يا به سايت اينترنتي شركت به نشاني www.mahtab-sj.irمراجعه كنند.
همچنین شرکت مهتاب سیر جم با تلفن گویای 88481034-021 و شماره پيامك 1000123456 آماده دريافت نظرها، انتقادات و پيشنهادهاي متقاضيان خريد بليت و سفر با قطارهاي اين شركت است.
 
مسافران گرامی به هنگام خريد حضوری بليت قطارهاي مسافري مهتاب سیر، به منظور لزوم درج كد ملي و تاريخ تولد خود در برگه هاي بليت، حتما كارت ملي خود را به همراه داشته باشند و بعد از دريافت بليت، مندرجات آن را با درخواست ارایه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغايرت، موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند. بليتهاي غيرهمنام با کارت ملی مسافر و يا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان اينگونه بليتها، مسافر بدون بليت تلقي شده و از سوار شدن آن ها به قطار جلوگيري به عمل خواهد آمد.

پایان خبر/


841 بازدید
رای دادن به این مورد
(1 رای)
منتشر شده در تازه های 98
کد خبر: 316

حالت های رنگی