امروز: چهارشنب 13 اسفند 1399

اهواز-مشهد (8)

سه شنبه, 01 آبان 1397 12:33

معرفی جاذبه های گردشگری اراک

نوشته شده توسط
اراک یکی از کلان‌شهرهای ایران و از بزرگترین شهرهای مرکز ایران و مرکز استان مرکزی و شهرستان اراک است. جمعیت اراک در سال ۱۳۹۰ خورشیدی برابر با ۵۲۶٬۱۸۲ نفر بوده که از این نظر قطب جمعیتی استان مرکزی و چهاردهمین شهر پرجمعیت ایران به حساب می‌آید.
یکشنبه, 15 مهر 1397 14:38

معرفی جاذبه های زیارتی و گردشگری ورامین

نوشته شده توسط
وَرامین شهری است در بخش مرکزی شهرستان ورامین در استان تهران ایران که جمعیت آن بر پایه آمار نفوس و مسکن سال ۸۵ برابر با ۲۰۸٬۹۹۶ نفر بود و در سال ۹۰ برابر با ۲۱۸٬۹۹۱ نفر است.
شنبه, 14 مهر 1397 18:00

معرفی جاذبه های گردشگری سمنان

نوشته شده توسط
سمنان در جنوب رشته کوه البرز و شمال دشت کویر در راه تهران به خراسان قرار گرفته‌است.شهر سمنان 9 محله معروف قدیمی دارد به‌نام‌های اسفنجان (آتشگاه)، لتیبار یا سی‌سر، شاهجو یا جهادیه کنونی، ناسار، زاوغان، کوشمغان، کدیور، عمرانکو و ملحی.
دوشنبه, 16 مهر 1397 11:09

معرفی جاذبه های گردشگری و زیارتی نیشابور

نوشته شده توسط
نِیْشابور  شهری در استان خراسان رضوی، مرکز شهرستان نیشابور و دومین شهر بزرگ استان‌های خراسان پس از مشهد است. در دامنه‌های بلندی‌های بینالود در شمال‌شرق ایران جای گرفته، از مهم‌ترین مراکز تاریخی، گردشگری، صنعتی برای کشور و منطقه می‌باشد و همچو نمادی از تاریخ و فرهنگ ایران نامبرده می‌شود.
جمعه, 13 مهر 1397 14:21

معرفی جاذبه های گردشگری شاهرود

نوشته شده توسط
شاهرود زیباترین شهر استان سمنان و بهشت طبیعت‌دوستان است که کویر، کوهستان، آبشار، رودخانه، چشمه و جنگل‌های سرسبز را یکجا در خود جای داده است. علاوه بر این شاهرود دارای آثار تاریخی، بناهای مذهبی و مسجدهای قدیمی زیادی نیز هست و لقب شهر عارفان را از آن خود کرده است. تمام کوچه پس کوچه‌های این شهر خوش آب و هوا مملو از درختان چنار تنومند است.اگر در فصل پاییز به این شهر زیبا سفر کنید، با فرشی از برگ‌های رنگارنگ پاییزی مواجه خواهید شد که با قدم زدن بر روی آنها می‌توانید از صدای خش‌خششان در زیر پاهایتان لذت ببرید. در این مطلب با ما همراه باشید تا شما را با دیدنی‌های خارق‌العاده شاهرود آشنا کنیم.
سه شنبه, 27 شهریور 1397 06:09

معرفی جاذبه های زیارتی و گردشگری مشهد مقدس

نوشته شده توسط
معرفی جاذبه های زیارتی و گردشگری مشهد مقدس
یکشنبه, 04 شهریور 1397 10:48

جاذبه های زیارتی و گردشگری اهواز

نوشته شده توسط
اهواز یکی از کلان‌شهرهای ایران است، که در بخش مرکزی شهرستان اهواز قرار دارد و به‌عنوان مرکز استان خوزستان شناخته می‌شود. جمعیّت این شهرستان طبق سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۹۵ حدود ۱٬۳۰۳٬۰۰۰ نفر است، که به‌عنوان هفتمین شهر پرجمعیت ایران به‌شمار می‌آید.
یکشنبه, 04 شهریور 1397 14:00

معرفی جاذبه های گردشگری اندیمِشک

نوشته شده توسط
اندیمشک از شهرهای شمال استان خوزستان است و در ارتفاع ۱۷۶ متری از سطح دریا، در کوه‌پایه زاگرس میانی قرار گرفته‌است. اندیمشک دارای سه سد با نام‌های کرخه، دز و بالارود است. این شهر یکی از مراکز عمده گویش‌وران زبان لری است.

حالت های رنگی