امروز: پنج شنبه 03 بهمن 1398

شنبه, 30 فروردين 1393
شرکت قطارهای مسافری مهتاب در ایام پیک نوروزی جابجایی بیش از 80 هزار نفر مسافر در مسیر های تحت سیر خود را به ثبت رساند. از نکات قابل ذکر افزایش 17% تعداد مسافرین در قطار مسیر تهران - شیراز در این ایام بوده که نشان از افزایش علاقه به سفر به این شهر تاریخی و فرهنگی کشور در ایام تعطیلات است.
جمعه, 12 ارديبهشت 1393
 شرکت مهتاب سیرجم در نظر دارید با توجه به آماده به سیر شدن واگنهای تبدیلی سه تخته و بازسازی شده شش تخته، اقدام به نامگذاری برند متعلق به شرکت نماید. لذا از همکاران خلاق و فعال  این شرکت دعوت به عمل می آید از طریق شرکت در مسابقه ویژه نظام پیشنهادات اسامی منتخب خود را برای هر قطار اعلام نمایند. به برترین پیشنهاد، ضمن تقدیرتوسط مدیر عامل محترم و درج امتیاز نام پیشنهادی در سایت اینترنتی شرکت، جوایز ارزنده ایی نیز به افراد برتر تعلق خواهد گرفت.
پنج شنبه, 29 خرداد 1393
با تلاش و کوشش تیم فنی شرکت مهتاب سیر جم و همزمان با تولد امام زمان واگن مولد 9986312 این شرکت به سیر اعزام گردید. استراکچر این مولد در سال 1389 از شرکت واگن پارس خریداری و با همت تیم فنی شرکت مهتاب سیر بعد از خریداری موتور و تست های آزمایشی و دریافت مجوز از اداره کل دفتر مهندسی و نظارت ره آهن با قطار عادی اهوزا به سیر اعزام گردید.  
پنج شنبه, 23 آبان 1398 0 نظر
تهیه و تامین 200 حلقه چرخ منوبولک

تهیه و تامین 200 حلقه چرخ منو بلوک در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر به مسافرین محترم


 

 

           

یکشنبه, 19 اسفند 1397 0 نظر
معرفی جاذبه های گردشگری شوش

شهر باستانی شوش از مراکز تمدن قدیم و از معروف‌ترین شهرهای دنیا، پایتخت چند هزار ساله مملکت عیلام (ایلام)

   
   
   

لینــک ها

 حالت های رنگی